Jízdní kola

Totální výprodej kol

Totální výprodej kol

Nenechte si ujít atraktivní ceny na naše vybraná kola. Lze vybírat ze široké škály jízdních kol. S výběrem druhu kola nebo velikosti, Vám rádi pomůžeme v naší kamenné prodejně v Mostě. Ve výprodeji najdete zcela nová kola s plnou zárukou.

Přejít na zbožíPřejít na Totální výprodej kol
Elektrokola Trek

Elektrokola Trek

S elektrokoly Trek Vám už žádný výlet nebude připadat dlouhý. Jejich baterie s dlouhou životností,  které se dají nabít kdekoliv, si užijete pohodlnou a dlouhou vyjížďku. Obtížnost a sílu přípomoci si můžete zvolit sami. 

Přejít na zbožíPřejít na Elektrokola Trek
Pevná horská kola Trek

Pevná horská kola Trek

Trek je technologickým lídrem pro horská kola na světě. Vyberte si horské kolo s funkcemi a detaily,  s nimiž je jízda na jakémkoli trailu lepší.

Přejít na zbožíPřejít na Pevná horská kola Trek
Celoodpružená horská kola Trek

Celoodpružená horská kola Trek

Bohatá nabídka celoodpružených horksých kol Trek. Od závodních XC kol s malými zdvihy až po sjezdové a enduro kola s velkýmy zdvihy.

Přejít na zbožíPřejít na Celoodpružená horská kola Trek
Silniční kola Trek

Silniční kola Trek

Vyberte si z modelů silničních kol Trek Madone, Emonda nebo Domane. S výběrem druhu kola nebo velikosti, Vám rádi pomůžeme v naší kamenné prodejně V Mostě.

Přejít na zbožíPřejít na Silniční kola Trek
Gravel kola Trek

Gravel kola Trek

Gravel kola Trek vám umožní si vychutnat vyjížďku na jakémkoliv povrchu. Od závodění přes klasické vyjížďky až po cestování. S výběrem druhu kola nebo velikosti Vám rádi pomůžeme v naší kamenné prodejně V Mostě.

Přejít na zbožíPřejít na Gravel kola Trek
Krosová, trekingová a městská kola Trek

Krosová, trekingová a městská kola Trek

Vyberte si mezi městskýmy, krosovými nebo trekingovými koly Trek. S výběrem druhu kola nebo velikosti Vám rádi pomůžeme v naší kamenné prodejně V Mostě.

Přejít na zbožíPřejít na Krosová, trekingová a městská kola Trek
Dětská kola

Dětská kola

Dětstká kola od odrážedel až po 26" kola, kterými můžete udělat radost jémukoliv dítěti, můžete vybírat u nás na kamenné prodejně v Mostě. S výběrem Vám rádi pomůžeme i telefonicky.

Přejít na zbožíPřejít na Dětská kola
Načítám...