NOVÝ TREK TOP FUEL

NOVÝ TREK TOP FUEL

TREK TOP FUEL 2020

Nově přepracován s větším zdvihem a vylepšenou geometrií, Top Fuel kombinuje jistou kontrolu kola s větším zdvihem s rychlostí a ovladatelností závodního XC kola. Z čistě závodního XC stroje se nyní stává kolo více zaměřené na maratony a lehké traily, čímž je nyní dostupnější širšímu spektru jezdců.

Top Fuel nyní disponuje delší 120mm vidlicí se zadním zdvihem 115 mm. Kombinace ostřejšího úhlu hlavové trubky a delšího dosahu (vodorovná vzdálenost mezi středovým složením a hlavovou trubkou) pak znamená vyšší rychlost v těžkých sjezdech. Širší řídítka a kratší představec nabízí lepší kontrolu, zatímco zámek tlumiče zajistí, abyste během výjezdů neztratili žádnou energii navíc.

Inovovaný rám nového Top Fuel poskytuje stejně podobnou odezvu a jistotu jako naše trailová kola. Rovná spodní rámová trubka znamená vyšší pevnost bez přidání zbytečné hmotnosti. Hlavové složení Knock Block ji pak chrání před kontaktem s korunkou vidlice nebo řídítky.

Top Fuel stále používá tlumící technologii Active Braking Pivot. Stále disponuje nastavitelnou geometrií Mino Link a interním vedením lanek Control Freak, takže si každý jezdec může vytvořit své vlastní nastavení.

Nová modelová řada Top Fuel je postavena na rámech z hliníku Alpha Platinum Aluminum nebo pak na karbonu OCLV Mountain Carbon. Model 9.9 byl odjakživa postaven na celokarbonovém rámu, od letoška se tohoto rámu dočkaly i modely 9.7 a 9.8, které se tak mohou rovnat naší vlajkové lodi.

Pro jezdce, kteří vyžadují to nejlepší řazení a odpružení tady máme připraven model SRAM AXS. Nároční uživatelé, jenž si chtějí upravit design dle vlastních požadavků, se mohou těšit na Project One, který odstartujeme na konci července.

Nový Top Fuel je efektivní XC kolo, které bylo postaveno pro zkrácení doby v sedle na dlouhých trasách. Ale i přesto je to stále zábavný stroj i v drsném terénu. Pokud váš zákazník miluje až výtržnickou rychlost, představte mu Top Fuel.

Modely zde

2019-05-26 19:23:37

Přejít na všechny novinky

Další novinky

NOVÝ TREK TOP FUEL

TREK TOP FUEL 2020 Nově přepracován s větším zdvihem a vylepšenou geometrií, Top Fuel kombinuje jistou kontrolu kola s větším zdvihem s rychlostí a ovladatelností závodního XC kola. Z čistě závodního XC stroje se nyní stává kolo více zaměřené na maratony a lehké traily, čímž je nyní dostupnější šir…

Více informací

Testování 2019

Testování nových kol TREK 2019 Přijďte si vyzkoušet nové modely silničních a horských kol Trek. Můžete se těšit i na populární elektrokola Trek. Testování proběhne 25.05. 2019 13 - 18hod v areálu hotelu Širák, kam jste srdečně zváni. Můžete se těšit na skvělá kola, pivo a guláš. BIKE SKI PARK M…

Více informací

TREK SLASH 2021

JSTE PŘIPRAVENI TO POŘÁDNÉ ROZJET? Trek SLASH 2021 je králem trailových kol. Novinka má nový vzrduchový tlumič Super Deluxe Thru Shaft, který byl vyvinutý ve spolupráci s firmou RockShox. Výsledkem je ideální enduro odpružení pro ideální enduro kolo.Přepracovaná geometri kola Slash přináší větší s…

Více informací